Malá letní divočina
staženo z FB

Malá letní divočina

28. 7. 2019

Léto v plném proudu, okurková sezona a období hudebních festivalů. Vždy jsem milovala jejich atmosféru - tu svobodu, souznění a iluzi, že tady a teď jsme všichni absolutně free. Jenže mě zastihla krutá relita, DPH se samo nespočítá, a tak chca nechca( spíše ale nechca), musím se dát do práce. Alespoň si k tomu pustím nějakou zajímavou muziku, takže otevírám YT, když mě zaujme titulek : "Oldřich Kaiser a Dáša Vokatá roztančili cestující na letišti Václava Havla.

Když po otevření videa prvotní šok vystřídal lehký údiv, zjistila jsem, že se mi ti dva začínají líbit, a že mě ohromně baví. No Posuďte sami :

h ttps://youtu.be/mxnJSVrde4c < /p>

Propátrala jsem YT a vida, tato dvojka vydala své první album s názvem, " Dva divoký koně".

Z tohoto alba vám představuji píseň "Agregát"

https://youtu.be/1f8ka 0gVrBM?list=PLrYGZtwSsLbW9QyOsMjxEnUnQD8 LE-6vy

Ještě nemáte dost ? Tak ještě jednu. Název "Osudový muž" zní docela slibně.

https://youtu.be/-QhhQ 6wE_Os?list=PLrYGZtwSsLbW9QyOsMjxEnUnQD8 LE-6vy

A podívejme se- tato dvojice natočila i videoklip !  Takže: " Můj milý "

http s://youtu.be/TrMKfGAd0qc < /p>

Moc té práce jsem zatím neudělala, ale mám pusu od ucha k uchu, pohodu na duši, je mi z nich prostě fajn.

Totéž přeji i vám a k tomu příjemný a bezstarostný zbytek léta a samé milé lidi kolem 

&n bsp;

 

Hodnocení:
(5.2 b. / 11 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
ivana kosťunová
Zorko, to není vztyčený prsteníček- to je baré styl- překlopený prst přes celý krk kytary, zbývající prsty dotvářejí akord. Ale toto se mi jeví spíš jako basová kytara.
Jana Šenbergerová
Už dlouho jsem nezažila tak rozporuplné pocity - překvapení, smutek, obdiv, ...
ivana kosťunová
Já mám Oldřicha Kaisera nejraději ve filmu Obsluhoval jsem anglického krále. Ty housle mě taky překvapily. To znamená ale, že musí dost trénovat,
Marcela Pivcová
Oldřich Kaiser se mi líbil jako herec, především jako suverénní mladý začínající doktůrek v tolik oblíbené "Nemocnici...". O jeho muzikantských schopnostech jsem sice trochu věděla, že ale umí takhle hrát na housle, jsem netušila. Tak jemu i paní Dáše přeji zdraví a radost nejen z hudby.
Soňa Prachfeldová
Oldřicha K. jsem vždy měla ráda, je to vynikající herec a snad je teď šťastný, hlavně aby byl v pořádku.
Zorka Horká
Ten vztyčený prostředníček - výmluvné gesto.
Jana Kollinová
Titulní snímek vypovídá vše. Obnažená duše stále krásného, ale smutného klauna s červenou barvou na líci.
Jana Kollinová
Nemohu nalézt správná slova pro vyjádření pocitů po poslechu nahrávek. Produkce v letištní hale je koncem nebo začátkem nové etapy života pana Kaisera? I jiní věhlasní umělci hráli třeba na některých zastávkách v metru nebo v podchodech ke stanicím a co jsem viděla bylo pozitivní a osvěžující. Zde vnímám derniéru skvělého herce a komika a to mě bolí.
ivana kosťunová
Marie, ono je to tak nějak na hraně. A to je na tom to krásné...
Marie Doušová
Jsem v rozpacích, nějak je mi při jejich vystoupení hrozně smutno. a vhání mi to do očí slzy. Přeji jim , ať se mají pořád rádi a pomáhají si . Na festivaly nechodím , mnoho lidí na jednom místě mě děsí.
ivana kosťunová
Z absinthu, Zuzko, z absinthu. Děkuji za tvůj chápající komentář. Vystihla jsi podstatu věci :))
Zuzana Pivcová
Díky za Tvůj příspěvek. Oldřich Kaiser prodělal před pár dny infarkt, ze kterého se snad úspěšně zotavuje. Oba jsou velmi zvláštní. Já vím, že pro řadu lidí je to těžko k pochopení. Ale myslím, že se našli dva, kteří si rozumějí a lidsky si pomáhají. To je podstatné. Ano, alkohol je u umělců častý a ničí zdraví a vztahy. Ale vzpomeňme si třeba na francouzské impresionisty, z čeho se rodila jejich tvorba. Písničky mě překvapily a potěšily. Díky, Ivano!!
Naděžda Špásová
Hudební festivaly mi nic moc neříkají, hlavně nemůžu do davu. O. Kaisera mám ráda jako herce, škoda, že svůj velký talent utápí v alkoholu. Je to asi úděl všech velkých umělců. :-)
Dana Puchalská
Děkuju moc. Písničky jsem si pustila a moc se mi líbí.
Věra Lišková
Líbí se mi, hned mám krásnější ráno. Dík.