Ranní překvapení
Foto autorka

Ranní překvapení

18. 11. 2019

Je sobota 16.11.2019, trochu jsem si přispala, a když jsem se kolem deváté konečně vykopala z postele, nevěřila jsem svým očím. Po skoro týdenní bílé dece nad městem se ukázalo slunce. Nad horami bylo tmavo a mě zaujal ten kontrast. Ještě v pyžamu jsem vzala foťák a vyfotila jsem si jasné listopadové ráno. A protože se o své zážitky, byť úplně banální a všední, občas ráda podělím, posílám vám pár obyčejných fotek ze 4. patra panelového domu.

Není to nic světoborného, ani uvědomělého, ale mě to oslovilo, tak třeba to osloví i vás. Přeji všem hezké předvánoční dny.

Hodnocení:
(5.1 b. / 13 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
Pěkné! I když bydlíme jen ve druhém patře, také si užívám výhledů z oken. Dnes třeba na to, jak krásně prší. Šero bylo už před třetí. Z okna ložnice se nemohu vynadívat na zlatou jívu na pozadí tmavých jehličnanů. Dík, žes mi to připomněla.
Naděžda Špásová
Moc děkuji za vaše slova. Opravdu si toho vážím. Ano, z balkonu jsem fotila ještě v pyžamu, z okna ložnice vlastně taky. Pohled na Milešovku mi kazí světla na stadionu. Ještě jednou díky. :-)
Alena Tollarová
V sobotu jsem ve vlaku do Ústí při koukání z okýnka málem plakala. Takový krásný den a místo, abych vyběhla do přírody, seděla jsem v restauraci na třídním srazu. No jo, nejde všechno skloubit.
Eva Mužíková
Kdykoliv jsem chtěla vyfotit můj nádherný výhled na celý ještědský hřeben, vadily mi v záběru kousky paneláků pod našim domem.Nedá se jim vyhnout. Díky Tobě jsem se přesvědčila, že panelák na kráse fotky nic neubírá. Jdu do toho:)))
Marie Seitlová
Naďo, máš krásný podzimní pohled z okna.
Věra Ježková
Naďo, já jsem nikdy nebyla moc uvědomělá. Dobrý nápad s hezkým výsledkem. :-)
Soňa Prachfeldová
Hezký pozdrav i tobě Naděnko, máte hezký výhled, nebo jsi brouzdala v pyžamu venku ?
Blanka Macháčková
Máš to jako časosběrný snímek. Je to důkaz, že podmračeno se může rychle změnit. Dobrý nápad.
Hana Rypáčková
Sobotní počasí bylo vydařené a barevné..Máš krásný výhked...
Hana Nováková
Právě proto, že to není nic světoborného, tak v tom je ta krása. Máte úžasný výhled jistě po všechna roční období a to se cení. I já mám z domu krásný výhled na pás Železných hor a to je někdy víc, jak drahý obraz visící v bytě.
Eva Mužíková
Nadičko, to jsi tam musela stát hodně dlouho, nežli se tmavé nebe změnilo do krásné modré..vlastně co to píšu, byly to dvě oblohy vedle sebe to Tě tak zaujalo. Umíš se radovat a hlavně se s námi o krásné zážitky podělit.
Anna Potůčková
Nadi nebeskou modř mám ráda v každém ročním období. Škoda že nebyla, když jsme byly s Libuškou na chatě. Krásný pohled máš z balkonu!
Zuzana Pivcová
To je hezké, když má člověk z bytu takový výhled, a ne jako třeba já jen na protější panelák. Hory na obzoru (Krkonoše) jsem vídala jen v dětství v Lomnici.
Lenka Hudečková
Nadi, i u nás se v sobotu udělalo lépe než dny minulé. Ovšem včera zase mlha a déšt a dnes leje a leje.... Díky za Tvou fotoreportáž... .-)
Dana Puchalská
Naďo, modrá obloha v listopadu potěší a překvapí každého.
Jana Kollinová
Myslím si, že letošní podzim je příjemný.
Jitka Hašková
Také jsem měla podobné překvapení v sobotu ráno.
Marie Novotná
Modrá obloha vždycky potěší. Hlavně po ránu.