Jak si splnit sen

Jak si splnit sen

30. 1. 2014

Příběh na 50 slov
Sundala obal a vůně nového ji ovanula. Vzpomínala. Běžný pracovní den. Nové knihy čekaly a lákaly na společnou "cestu“, než se dostaly ke čtenáři.  A znovu pocítila touhu ukrytou hluboko v srdci.  Znovu spřádala do osnovy slova dětství a snila. Otevřela oči a pohladila desky. Sen se zhmotnil, listuje pohádkami!

 

 

 


Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Kolářová
Děkuji vám za vlídná slova.
Marie Magdalena Klosová
Nádhera!A pohlazení po duši.Díky!mm
Nina Šachová
Nedávno jsem si objednala v jednom antikvariátu knížku z dětství, kterou jsem velmi milovala, která ovlivnila můj vztah k kočkám a která se mi od někoho z půjčky nevrátila. Po letech jsem zase držela ošoupanou zažloutlou knížku Mourka, příběhy kočičího kluka s krásnými obrázky, s velkou chutí jí celou přečetla, vrátila se na chviličku do krásného dětství a v knihovně uložila na čestné místo mezi klasiky tak, abych jí ěla stále na očích. Knihy mají opravdu magickou moc. Díky za článeček.
Zuzana Pivcová
Říká se "Čím více slov, tím méně pravdy". Tady je jen málo slov...